úvodní Obchodní podmínky


Obchodní podmínky

Staré hračky

Nabízené staré hračky jsou v takové kvalitě, v jaké je prezentujeme dle fotek a popisu vad. Jedná se o použité zboží , staré 20,30,40,45 let.

Jednotlivé prodeje se uzavírají na základě objednávek kupujícího vytvořených ve virtuálním obchodě.
Kupující se zavazuje uhradit prodávajícímu kupní cenu v požadované výši.

Doručení do 2-8 dnů od odeslání Českou poštou (vetšinou 2 dny)
Cena objednaného zboží se navyšuje o poštovné a balné uvedené v nákupním košíku.

Objednané zboží zasíláme Českou poštou pouze na území ČR. Pošta doručuje zboží až do domu. Jestliže Vás nezastihne, uloží zboží na Vaši poštu a vypíše Vám lísteček o uložení balíku. Pokud do 10 dnů od objednání neobdržíte zboží, zajděte si na Vaši poštu a zeptejte se, zda tam není balík na Vaše jméno. Může se stát, že se ztratil lístek o doručení, zboží leží na Poště a nevíte o tom.

Odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího v případě neosobního způsobu doručení zboží (nevztahuje se na osobní převzetí zboží v místě prodávajícího): V souladu se zákonem č. 367/2000 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, žádáme Vás o dodržení níže uvedeného postupu:
- Kontaktujte nás (viz kontakty), že žádáte o odstoupení od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a Vaším číslem účtu či adresou pro vrácení peněz.
- Pokud jste již zboží obdržel a převzal, zašlete jej zpět na naší adresu uvedenou v sekci kontakt a to za následujících podmínek:
- zboží musí byt v původním nepoškozeném obalu. V případě, že se jedná o hru, nesmí být porušena fólie, ve které je hra zatavena (mohlo by tím dojít ke zneužití unikátního sériového čísla)
- zboží nesmí být použité,
- zboží musí být nepoškozené,
- zboží musí být kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.),
- společně se zbožím musí být zaslán doklad o koupi nebo jeho kopie.
- Zboží, prosím, posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám (doporučeně neznamená na dobírku).
- Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme složenkou nebo převodem na Váš účet a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.
- V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme bohužel moci akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.